şimdi daha iyisin
çünkü sen zen'desin
DAHA FAZLA BİLGİ

Kaş & Kirpik

Kaş ve kirpikler yüzümüzün en önemli ve dikkat çeken yerlerindendir.

Bu nedenle kaş ve kirpik uygulamaları bir profesyonel tarafından kişinin yüz hatlarına

ve bakışlarına uygun olacak şekilde yapılmalıdır.

Kaş ve kirpikler yüzümüzün en önemli ve dikkat çeken yerlerindendir. Bu nedenle kaş ve kirpik uygulamaları bir profesyonel tarafından kişinin yüz hatlarına ve bakışlarına uygun olacak şekilde yapılmalıdır.

Kalıcı Makyaj

Cilt kullanımı için üretilmiş doğal boyaların iğne vasıtasıyla derinin üstüne bırakılmasına kalıcı makyaj denmektedir.
Genelde dövme işlemine benzetilen bu yöntemin en önemli ayırt edici özelliği epidermise uygulandığı için ömür boyunca değil, belirli bir süre kalacak olmasıdır.

Kalıcı makyaj uygulamaları kaş, göz ve dudaklar için 3 ayrı bölgeye uygulanmaktadır.

Microblading

Dökülen, aralıklı veya ince kaşların sıklıkla tercih ettiği uygulamadır. Yüz yapınızla uyumlu bakışlar ve görünüm için kaş dizaynı uygulamasını tercih edebilirsiniz.
Doğal kaş yapısı bozulmadan yapılan uygulamada kıl çizgilerinin doğal bir görünümle sıkılaştırılması ve simetrik durması sağlanır.
Böylelikle 4D kaş tasarımı olarakta bilinen kaş dizaynı uygulamasında kişinin kendi kaşıymış gibi duran doğal kaş görünümü elde edilir.

Kirpik Lifting

Kirpik liftingi kirpiklerin belirli bir süre uzun ve hacimli görünmesini sağlar.
Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanır ve keratin bakımı olarakta bilinir.
Seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için, günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olmak için kirpik lifting uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu

Dökülen, aralıklı veya ince kaşların sıklıkla tercih ettiği uygulamadır. Yüz yapınızla uyumlu bakışlar ve görünüm için kaş dizaynı uygulamasını tercih edebilirsiniz. Doğal kaş yapısı bozulmadan yapılan uygulamada kıl çizgilerinin doğal bir görünümle sıkılaştırılması ve simetrik durması sağlanır. Böylelikle 4D kaş tasarımı olarakta bilinen kaş dizaynı uygulamasında kişinin kendi kaşıymış gibi duran doğal kaş görünümü elde edilir.