Göz Alıcı Kirpikler İçin: Kirpik Lifting

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting büyük bir ilgi odağı durumuna geldi. Gerek pahalı gerekse uygun fiyata yapılan bu uygulama kirpiklerin daha uzun ve belirgin hale gelmesi için yapılıyor. Peki kirpik liftingi nedir, kimler tercih edebilir ve nasıl gözükür sorularınızın cevabı burada. 

Kirpik Lifting Nedir?

kirpiklerinizin belirli bir süre boyunca daha uzun ve daha hacmi görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu işlem bir keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Zararlı bir madde kullanmadan, hijyenik bir ortamda yapılmaktadır. 

Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?

Kirpikleriniz yağdan arındırılır ve temizlenir. Sonrasında kirpiklerinize uygun kalıplara kirpikleriniz şekil verilerek uzatılır. Diğer aşama ise keratin desteği verilir, sonrasında ise pigment uygulanır ve rimel görüntüsü verilir. Son aşama ise kirpikler vitaminle beslenir ve uygulama biter. 

Kirpik Lifting Uygulaması Neden Yaptırılır?

Sürekli makyaj yapanların kurtarıcısı diyebiliriz. Göz makyajını belli eden en önemli kısımlarından biri rimel ve kirpiklerdir. Lifting uygulaması kirpiklerinizi her an makyajlı ve güzel göstermektedir. Bu yüzden lifting uygulaması, sürekli makyaj yapanlar için idealdir.

Ayrıca düzenli yaptırılan lifting işlemi sonrasında kirpiklerin güçlendiği ve uzadığı da görülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir